Pr0 Team-central-serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pr0 Team-central-serbia

Hvala na poseti!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 .cLiCk|aLeXaNdRa

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
wagner
Gost




.cLiCk|aLeXaNdRa Empty
PočaljiNaslov: .cLiCk|aLeXaNdRa   .cLiCk|aLeXaNdRa EmptyPet Okt 03, 2008 10:44 pm

PozZz ljudi ja sam Igor Wagner iz Paracina `91 sam god..Po zanimanju sam kuvar,treniram parkour i naravno igram ***Cs***....Admin sam ovog foruma i pomocni na serveru!Zelim vam lep provod i sve najbolje.....

moj nick na serveru:


.cLiCk|aLeXaNdRa


zopPpP
Nazad na vrh Ići dole
Mr_De@th

Mr_De@th


Broj poruka : 42
Godina : 32
Datum upisa : 09.11.2008

.cLiCk|aLeXaNdRa Empty
PočaljiNaslov: Mr_De@th   .cLiCk|aLeXaNdRa EmptyNed Nov 09, 2008 6:57 am

ne seri da treniras parkur. . .ja treniram ninjutsu (odosno trenutno ne treniram zbog povrede ali .. ) jedan lik sto trenira samnom je i majstor parkuta pa nam je drzao treninge neko vreme | inace i u ninjutsu-u ima dosta stvari iz parkura. .. iako je ninjutsu borilacka vestina radimo razne skokove, padove i ta cuda tako da ima dosta zajednickih delova .. .
Nazad na vrh Ići dole
tomislavwarm




Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.11.2008

.cLiCk|aLeXaNdRa Empty
PočaljiNaslov: Re: .cLiCk|aLeXaNdRa   .cLiCk|aLeXaNdRa EmptyNed Nov 09, 2008 11:38 am

Mr_De@th ::
ne seri da treniras parkur. . .ja treniram ninjutsu (odosno trenutno ne treniram zbog povrede ali .. ) jedan lik sto trenira samnom je i majstor parkuta pa nam je drzao treninge neko vreme | inace i u ninjutsu-u ima dosta stvari iz parkura. .. iako je ninjutsu borilacka vestina radimo razne skokove, padove i ta cuda tako da ima dosta zajednickih delova .. .

Ne kenjaj prvo nije parkura neko PARKOUR ........ onda Parkour je što u kracem vremenu doci do odredjene tocke i sto efikasnije prijeci prepreke.... A PARKOUR je slobodna vjestina znaci mozes stakati doskatati kako god znas i mozes prepreke prije kako god oces nema nekih posebnih pravila ko u ninjutsu jer to cu poceti trenirati uskoro xD


zzzz
Nazad na vrh Ići dole
caky




Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.10.2008

.cLiCk|aLeXaNdRa Empty
PočaljiNaslov: Re: .cLiCk|aLeXaNdRa   .cLiCk|aLeXaNdRa EmptyČet Nov 20, 2008 5:26 pm

hahah parkur zzzzzzzz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





.cLiCk|aLeXaNdRa Empty
PočaljiNaslov: Re: .cLiCk|aLeXaNdRa   .cLiCk|aLeXaNdRa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
.cLiCk|aLeXaNdRa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Central serbia gaming liga
» NMR | mutavi brdjanin
» Slusalice s mikrofonom
» PRIJAVA CITERA
» ????????????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pr0 Team-central-serbia :: Pr0*TeaM*Central-SerbiA :: Predstavite se!-
Skoči na: