Pr0 Team-central-serbia

Hvala na poseti!

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Slusalice s mikrofonom

Ići dole 
AutorPoruka
tomislavwarm

Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.11.2008

PočaljiNaslov: Slusalice s mikrofonom   Sub Nov 08, 2008 2:26 pm

Svi pricate o tim slusalicama s mikrofonom.... Zanima me slika tih slusalica i cijena i saljete li ih u inozemstvo (HRV) i ....

Zanimam me tako da usporedim jeli je bolje biti admin 1 mjesec ili slusalice i da malo ramislim... Ali vec razmisljam da ako ujdem u finale propustim drugome igracu...Slusalice ce duze trajati xD

Postovani Head Admine i Organizatori imate rijec:" "
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Admin
Admin

Broj poruka : 146
Godina : 27
Datum upisa : 03.10.2008

PočaljiNaslov: .cLiCk|.aLeXaNdRa   Ned Nov 09, 2008 3:44 am

E pre svega ovo nije forum za pitanja ali nema veze.......slushalice josh nisu kupljenje nagrade ce se obezbediti dan pre kraja turnira i ne znam kolko koshtaju!
Nzm samo kako ce mo mi da ti posaljemo to mozda je clanarina skuplja nego cele slushalice Very Happy , ali videcemo!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://central-serbia.serbianforum.info
tomislavwarm

Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Slusalice s mikrofonom   Ned Nov 09, 2008 5:43 am

Admin ::
E pre svega ovo nije forum za pitanja ali nema veze.......slushalice josh nisu kupljenje nagrade ce se obezbediti dan pre kraja turnira i ne znam kolko koshtaju!
Nzm samo kako ce mo mi da ti posaljemo to mozda je clanarina skuplja nego cele slushalice Very Happy , ali videcemo!

HH znaci borim se za slusalice finale prepustam igracu skojim se borim.... Pa posta nije skupa--> nadam se pa slusalice nemaju ni 1 kg to je oko 700 dinara postarina i nemoj da budi neke jeftine sluske slobodno malo bolje eee i nemoj sa mikrofonom jer kad dobijem takve sluske prvo sto radim je skare u ruke i rezem mic...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Slusalice s mikrofonom   

Nazad na vrh Ići dole

Slusalice s mikrofonom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pr0 Team-central-serbia :: Predlozi-Pohvale-Kritike-
Skoči na: