Pr0 Team-central-serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pr0 Team-central-serbia

Hvala na poseti!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Interesuje me mesto Admina

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
margo.grcic




Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.10.2008

Interesuje me mesto Admina Empty
PočaljiNaslov: Interesuje me mesto Admina   Interesuje me mesto Admina EmptyNed Okt 12, 2008 6:02 am

Mnogo me zanima kako mogu da postanem admin.Koliko to kosta?
Takodje me zanima da li ja sa 512/256 mogu da napravim svoj server ili je to nemoguce.Citao sam svasta o tome i koliko se secam to bi moglo al za cetiri igraca.Ja sada ne mogu da napravim server.Ranije sam mogao i mogli su da me nadju al je lagovalo dosta zato sto sam imao upload 64.Sada ne mogu da me nadju kada ukucaju moj IP.Ako postoje nekakve sifre za admine ili kakva knjiga to bi bilo ekstra.Znaci zanima me jos i sta se desava kada postanes admin.Sta sve mozes tada da radis, odnosno kakva su ti ogranicenja i koliko to recimo traje kada postanes admin.Ne razumem se u te stvari al sam rad da ih naucim.

Hvala unapred
Marko Grcic 1979,Beograd
nik: Degen
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 146
Godina : 32
Datum upisa : 03.10.2008

Interesuje me mesto Admina Empty
PočaljiNaslov: ccc*WaGnEr-pN   Interesuje me mesto Admina EmptyNed Okt 12, 2008 1:11 pm

E pre svega poZZz Marko!Hteo bi odma da predjem na glavnu temu(ADMIN).
Admin status kosta 500din.Kad si admin imash sledece kontrole:

-kick igraca
-ban igraca
-slap/slay igraca
-promeni mapu
-dodaj mape za glasanje
amx_tsay(komanda za ispisivanje koju vide svi igrachi,boju slova manjash isto tako samo shto ukucash^^amx_tsay green pozZz^^i ova poruka ce biti ispisana zelenim slowima

E a dok je head admin na serveru tad mozesh samo da ispisujesh poruke...

Shto se tice servera ako si mislio na ono deticated onda je to mnogo loshe,jer svima laguje sem tebi,uvek mora da ti bude upaljen komp da bi radio server itd....

CW server (12+2)slota ti je oko 1000din server ti hostuju najbolji za to (KGB hosting)

Ako hocesh admina posalji reply na ovu poruku i dobicesh dalje informacije shta treba da radish.

Hvala sto si posetio Central-serbia!


pozZzzz
Nazad na vrh Ići dole
https://central-serbia.serbianforum.info
margo.grcic




Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.10.2008

Interesuje me mesto Admina Empty
PočaljiNaslov: Hvala   Interesuje me mesto Admina EmptyPon Okt 13, 2008 5:39 pm

Uspeo sam da podignem server na svom racunaru.Imam protok 512/256 i nama petorici je radilo odlicno.Imam takodje dobar racunarsa odlicnom grafikom i dosta prostora na hardu.Jedino je problem sto moramo da koristimo hamachi da bi se konektovali svi na moj server.Al to nije lose jer ja i planiram to da radim samo sa par ortaka.Ako budem imo potrebe za serverom onda cu tebe kontaktirati.Mislim da kao admin mogu da zakljucam server.To bi mi odgovaralo.

Hvala na svemu.Mozda se cujemo ponovo.
Nazad na vrh Ići dole
cone
Gost




Interesuje me mesto Admina Empty
PočaljiNaslov: admin   Interesuje me mesto Admina EmptyČet Dec 04, 2008 11:27 am

Kako da budem admin???
Nazad na vrh Ići dole
cone
Gost




Interesuje me mesto Admina Empty
PočaljiNaslov: ccc   Interesuje me mesto Admina EmptyČet Dec 04, 2008 11:34 am

reply
Nazad na vrh Ići dole
.sparkY

.sparkY


Broj poruka : 80
Godina : 30
Location : tu sam negde
Datum upisa : 24.11.2008

Interesuje me mesto Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Interesuje me mesto Admina   Interesuje me mesto Admina EmptyČet Dec 04, 2008 11:39 am

nisam ovde admin al znam otprilike da ti odgovorim Very Happy Uglavnom preko para... 500 dinara mislim, ali uz to bi bilo potrebno da znas nesto osnovno ( da budes malo cesci na serveru, da znas otprilike prepoznat cheatera i slicno )


Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
https://central-serbia.serbianforum.info/
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 146
Godina : 32
Datum upisa : 03.10.2008

Interesuje me mesto Admina Empty
PočaljiNaslov: .aLeXaNdRa   Interesuje me mesto Admina EmptyČet Dec 04, 2008 11:54 am

Bravo sparky taj fazon...
Nazad na vrh Ići dole
https://central-serbia.serbianforum.info
mMa[A]CkOo

mMa[A]CkOo


Broj poruka : 30
Datum upisa : 06.12.2008

Interesuje me mesto Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Interesuje me mesto Admina   Interesuje me mesto Admina EmptyNed Dec 07, 2008 12:35 pm

sparky bas se ti razumes xD lol! bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Interesuje me mesto Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Interesuje me mesto Admina   Interesuje me mesto Admina Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Interesuje me mesto Admina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pozzz Za admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pr0 Team-central-serbia :: Pr0*TeaM*Central-SerbiA :: Pitanja vezana za *server*-
Skoči na: