Pr0 Team-central-serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pr0 Team-central-serbia

Hvala na poseti!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 The Mystery A.k.A NeshaCar

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
The Mystery




Broj poruka : 12
Datum upisa : 07.11.2008

The Mystery A.k.A NeshaCar Empty
PočaljiNaslov: The Mystery A.k.A NeshaCar   The Mystery A.k.A NeshaCar EmptyNed Nov 09, 2008 3:25 pm

PoZz svima na forumu i serveru... Sve vas sam video na serveru i bash smo se lepo zabavljali Very Happy
A sad neshto o meniiii... :
Zovem se Nenad, 94' sam god, iz Paracina sam, igram cs igram cs 8 meseci UKUPNO (znachi i lan i net) idem u skolu Momcilo Popovic (8. razred)...
Ostalo je manje vazhno!!!

I JoS 1 STVAR!!! MOZETE DA PRICATE SVE SAMO ME NE SMARAJTE TIME DA SAM CHITER!!! AkO HOCETE SNIMICU DEMO ILI AKO STE IZ PARACINA IGRACEMO 1 NA 1 u BILo KOJU IGRAONICU...

MOLIM SVE IZ PARACINA DA SE JAVE OVDE!!! PLS!
Nazad na vrh Ići dole
.sAlE




Broj poruka : 30
Godina : 31
Datum upisa : 14.10.2008

The Mystery A.k.A NeshaCar Empty
PočaljiNaslov: .cLiCk|.sAlE   The Mystery A.k.A NeshaCar EmptyPon Nov 10, 2008 3:17 am

welocme to central-serbiaforum&server cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mr_De@th

Mr_De@th


Broj poruka : 42
Godina : 32
Datum upisa : 09.11.2008

The Mystery A.k.A NeshaCar Empty
PočaljiNaslov: Re: The Mystery A.k.A NeshaCar   The Mystery A.k.A NeshaCar EmptyPon Nov 10, 2008 6:40 am

poz bre mistery, drago mi je da si dosao i uclanio se na forum Razz Nije mistery citer samo je user xD
Nazad na vrh Ići dole
Angel_KM.Sub.Mashine

Angel_KM.Sub.Mashine


Broj poruka : 14
Godina : 31
Location : Neznam ni sam
Datum upisa : 14.12.2008

The Mystery A.k.A NeshaCar Empty
PočaljiNaslov: Re: The Mystery A.k.A NeshaCar   The Mystery A.k.A NeshaCar EmptyNed Dec 14, 2008 3:48 pm

Mr_De@th ::
poz bre mistery, drago mi je da si dosao i uclanio se na forum Razz Nije mistery citer samo je user xD

Da li je ovo naucno dokazano ???? Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.speeddemonsts.5ms.eu
CrazyFrogSerbia

CrazyFrogSerbia


Broj poruka : 6
Godina : 32
Datum upisa : 13.12.2008

The Mystery A.k.A NeshaCar Empty
PočaljiNaslov: Re: The Mystery A.k.A NeshaCar   The Mystery A.k.A NeshaCar EmptyPon Dec 15, 2008 3:19 am

Ne...on nije user...on je BOT koga sere...salim se bre...evo ja sam iz paracina...pa samo da se javim Razz
Nazad na vrh Ići dole
YoR
Gost




The Mystery A.k.A NeshaCar Empty
PočaljiNaslov: Re: The Mystery A.k.A NeshaCar   The Mystery A.k.A NeshaCar EmptyPet Dec 19, 2008 1:24 pm

Mystery moze 1v1 u po 500 din u click ti kazi kad, ali da je wikend ??
Nazad na vrh Ići dole
The Mystery




Broj poruka : 12
Datum upisa : 07.11.2008

The Mystery A.k.A NeshaCar Empty
PočaljiNaslov: Re: The Mystery A.k.A NeshaCar   The Mystery A.k.A NeshaCar EmptySub Dec 20, 2008 3:44 am

Ja u click ne znam da igram... nezgodno mi tamo na tog misa jedino da odem na zagrevanje od 1 sat pa onda... dogovoricemo se samo mi ti daj msn
Nazad na vrh Ići dole
YoR
Gost




The Mystery A.k.A NeshaCar Empty
PočaljiNaslov: RE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   The Mystery A.k.A NeshaCar EmptySub Dec 20, 2008 5:39 am

E msn mi je:necaYoR@hotmail.com /w me Very Happy;d;d ^^ ali retko sam na msn-u poshto igram iz igraone Very Happy:D ^^ ali widecemo se wec nekako ^^ Very Happy:D zz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





The Mystery A.k.A NeshaCar Empty
PočaljiNaslov: Re: The Mystery A.k.A NeshaCar   The Mystery A.k.A NeshaCar Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
The Mystery A.k.A NeshaCar
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» The Mystery
» The Mystery - banovan!? :(
» The Mystery - gaming pre 2 meseca.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pr0 Team-central-serbia :: Pr0*TeaM*Central-SerbiA :: Predstavite se!-
Skoči na: